Odchudzanie i piękna twarz. Ultratone futura pro opinie

Ultratone Futura Pro jest wiodącym modelem znanych i cenionych w kosmetologii urządzeń, które produkuje brytyjska firma ULTRATONE. Futura Pro stanowi kompletny system do zabiegów na ciało oraz twarz. System wykorzystuje optymalnie biostymulację, ultradźwięki i mikroprądy, by poprawić jakość tkanki mięśniowej.

Odchudzanie biostymulacją – ultratone futura pro opinie

Sama biostymulacja jest najbardziej zaawansowaną metodą wybiórczego działania na mięśnie. Skutecznie rozwiązuje takie problemy jak nadmiar tkanki tłuszczowej, która powstaje w pasie. Likwiduje cellulit na udach, poprawia jędrność biustu. Doskonale nadaje się do prowadzenia treningów sportowych i rehabilitacji. Futura Pro – skuteczne kształtowanie sylwetki polega na likwidacji nadmiaru komórek tłuszczowych, błyskawicznej redukcji obwodów, skutecznej likwidacji cellulitu, a także ujędrnieniu skóry. Zabiegi poprawiają także krążenie.

Futura Pro na twarz

Przy pomocy urządzenia Ultratone Futura Pro można z powodzeniem przeprowadzić kilkanaście różnorodnych zabiegów. Ich skuteczność polega na likwidacji zmarszczek i poprawie owalu twarzy. Jednoczesne stosowanie dostępnych technologii takich jak ultradźwięki i biostymulacja pomaga w osiągnięciu maksymalnych efektów kosmetycznych. Przykładem może być połączenie kawitacji ultradźwiękowej z biostymulacją. Wykorzystuje się je w tak zwanym zabiegu nieinwazyjnej liposukcji.

Author: adapio.com.pl