Cosmelan – piękna twarz bez bólu – Cosmelan Poznań

Przebarwienia, piegi i plamki na skórze to nieestetyczne drobiazgi, których nie lubią kobiety. Dzisiaj można z łatwością i bezboleśnie się ich pozbyć. Wystarczy skorzystać z zabiegu cosmelan Poznań.

Cosmelan Poznań

Na czym polega zabieg? Cosmelan jest przede wszystkim specjalistycznym zabiegiem kosmetycznym. Pomaga usunąć lub rozjaśnić przebarwienia, piegi i plamki na skórze. Cosmelan jest też skuteczny w zmniejszeniu łojotoku i przy nadmiernie rozszerzonych porach. W jego efekcie zmniejsza się widoczność zmarszczek. Co ważne – cosmelan Poznań – nie jest inwazyjnym zabiegiem, a mimo to skutecznie usuwa wszelkie przebarwienia. Zabieg jest przeprowadzany w dwóch fazach. Podczas pierwszego etapu, kosmetyczka aplikuje silnie peelingującą specjalną maskę. Ten etap powinien odbywać się pod nadzorem dermatologa. Następnie, drugą fazą jest stosowanie kremu rozjaśniającego. Krem stosuje się przez minimum miesiąc w domu. Zabieg nie jest tani, ale skuteczny. Pierwsze efekty widać już po 7 dniach.

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegów preparatami Cosmelan? To przede wszystkim takie problemy skórne jak silne przebarwienia posłoneczne, melasma, liczne piegi i nieagresywne znamiona barwnikowe, a także pierwsze oznaki starzenia w postaci delikatnych zmarszczek, rozszerzone pory, łojotok.

Jak wiele zabiegów, tak i Cosmelan nie może być stosowany podczas ciąży oraz na skórę, która jest podrażniona (peeling chemiczny, depilacja, trądzik, opryszczka, stany zapalne skóry, opalona skóra). Przeciwwskazaniem jest także przyjmowanie określonych preparatów przeciwtrądzikowych, przede wszystkim opierających się o witaminę A, czy używanie kremów działających na bazie witaminy A i jej pochodnych. Zasadność wykonania zabiegu zawsze określa dermatolog lub lekarz medycyny estetycznej.

 

Author: adapio.com.pl