Dermapen (Poznań) – gładka i jędrna skóra nie tylko twarzy

Każda kobieta marzy o idealnej skórze – młodej, zdrowej, gładkiej i jędrnej. W zachowaniu tych wszystkich cech pomoże zabieg wykonywany przez przeszkoloną kosmetolożkę w dermapen Poznań.

dermapen Poznań

Co to jest dermapen i na czym polega zabieg? Dermapen jest elektrycznym urządzeniem medycznym. Urządzenie to wykorzystuje 12 cienkich mikroigieł. Podczas zabiegu mikroigły nakłuwają skórę. Odbywa się to w sposób automatyczny. Igły są bardzo bezpieczne, ponieważ zostały wykonane z najwyższej klasy molibdenu. Molibden to specjalistyczny materiał, który wykorzystuje się do produkcji precyzyjnego sprzętu chirurgicznego. Jednorazową głowicą dermapenu wykonuje się 20 nakłuć na sekundę. Reguluje się natomiast głębokość nakłuwania skóry. Nakłucia są od 0, 25 mm do 2, 5 mm. Zabieg można wykonywać w znieczuleniu miejscowym.

Zaletą zabiegu dermapen Poznań jest wyjątkowo korzystna stymulacja skóry do jej odbudowy. Dzieje się to w trzech fazach. Po pierwsze w wyniku nakłucia skóry wzrasta szybkość procesów, które są związane z powstawaniem nowych włókien kolagenowych. Po drugie tworzy się elastyna, proteoglikany i inne rodzaje kolagenu. W fazie trzeciej dochodzi do widocznego ujędrnienia skóry. Poprawia się także jej gęstość.

Zabiegi dermapenem są wskazane dla różnych problemów skórnych. Doskonałe efekty uzyskuje się w likwidacji cellulitu, spłycaniu zmarszczek średnich oraz płytkich. Znikają lub wyraźnie się spłycają blizny oraz nieestetyczne znamiona. Dermapen pomaga w walce z rozstępami, rozszerzonymi porami. Zabiegi ujędrniają skórę zwiotczałą oraz nawilżają wyraźnie wysuszoną. Dermapen stymuluje wzrost włosów i przeciwdziała ich wypadaniu.

 

Author: adapio.com.pl