Jak bezpiecznie i trwale przedłużyć rzęsy? Trwała na rzęsy Poznań

O pięknie oczu stanowi nie tylko ich naturalny kształt, ale i oprawa. Oczy są niezwykłą ozdobą twarzy człowieka i należy o nie odpowiednio zadbać. Jedną z metod upiększania jest trwałe przedłużanie rzęs. A jak wiadomo – długie i gęste rzęsy stanowią niezwykle elegancką oraz czarującą oprawę każdego oka. Co oznacza pojęcie trwałego przedłużania rzęs?

trwałe przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs jest zabiegiem, który można przeprowadzić w specjalistycznym gabinecie kosmetycznym. Zabieg może na długo i bardzo wyraźnie zmienić oprawę oczu. Trwałość sięga kilku tygodni. W samej teorii, zabieg nie jest żadną wielką filozofią. Trwała na rzęsy Poznań to po prostu nic innego, jak bardzo dokładne doklejanie – dosłownie rzecz ujmując: sztuka po sztuce – pojedynczych włosków do naturalnych rzęs. Zabieg jest żmudną pracą i przede wszystkim wymaga zachowania najwyższych standardów higienicznych. Oczy są bardzo delikatne. Mogą ulec podrażnieniu, dlatego przedłużanie rzęs wymaga bardzo dużej ostrożności, a także wprawy. Kosmetyczka manewruje metalowymi narzędziami, używa mocnego kleju i bardzo drobnych włosków. Zabieg przeprowadza bezpośrednio na powiekach. A one mają za zadanie chronić oczy.

Trwała na rzęsy Poznań

Przedłużanie rzęs nie może być inwazyjne dla oczu. Dlatego też przeszkolona kosmetyczka każdy włosek przykleja osobno, specjalnie około 1 mm od nasady naturalnych rzęs. W ten sposób ryzyko podrażnienia lub uczulenia na klej jest minimalne, a zabieg jest bezpieczny.

 

Author: adapio.com.pl