Depilacja laserowa light sheer Poznań. Jak działa laser LightSheer?

Skuteczna depilacja zbędnego lub nadmiernego owłosienia powinna być nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna i takie jest działanie Lasera LightSheer na mieszek włosowy i włos. Depilacja laserowa light sheer Poznań polega na uszkodzeniu macierzy włosa. Następuje ona poprzez absorpcję energii przez barwnik zwany melaniną. Aby zabieg był w 100 procentach skuteczny, należy go powtarzać, ponieważ nie wszystkie włosy rosną równocześnie.

depilacja laserowa light sheer Poznań

Część włosów jest w fazie wzrostu. to one przede wszystkim są podatne na światło lasera. Włosy, które są w fazie tak zwanego uśpienia nie reagują na laser. Natomiast zaczynają rosnąć po około 8 tygodniach. Dlatego wymagana jest powtarzalność zabiegów depilacji laserowej minimum trzy lub cztery razy. Wtedy można miec pewność, że zostaną usunięte wszystkie włosy.

Laser light sheer Poznań, który stosuje się do zabiegów depilacji, działa przede wszystkim powierzchniowo. Nie ma wpływy na funkcjonowanie całego organizmu i nie zaburza jego pracy. Wiązka promieni przenika tylko i wyłącznie około 2-5 mm w głąb skóry i uszkadza mieszek włosowy. Mieszek następnie zanika, co równa się utracie włosa. Promieniowanie lasera zostaje pochłonięte przez melaninę, która znajduje się w mieszkach włosowych, a także w samej skórze. Aby zniszczyć melaninę, dobierana jest odpowiednia długość wiązki światła. I tak zostają zniszczone włosy na stałe.

 

Author: adapio.com.pl