Duży lotek – jak grać?

Obecnie gry lotto nadal cieszą się dużą popularnością. Zakłady można kupić nie tylko w specjalnych kolekturach, ale często także w sklepach spożywczych. To sprawia, że gry Totalizatora Sportowego pozostały powszechne. W ofercie można znaleźć wiele różnych gier liczbowych, jednak nadal jedną z najlepiej znanych jest tak zwany duży lotek. Co oferuje ta gra i czy można zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej w jej przypadku?
Duży lotek, obecnie Lotto, to gra, w której konieczne jest skreślenie co najmniej sześciu liczb. Wiele osób, aby zwiększyć prawdopodobieństwo, decyduje się na systemową grę. Wtedy możliwe jest skreślenie nawet dwunastu liczb.
Nie jest to jednak jedyna możliwość zwiększenia prawdopodobieństwa wygranej.

 

Oprócz zakupu standardowego zakładu, można zdecydować się na tak zwanego plusa. Wyniki lotto plus pojawiają się zaraz po wynikach standardowej gry. Jest to drugie losowanie, w przypadku którego bierze się udział w losowaniu, w którym główna wygrana wynosi milion złotych.
W przypadku gry Lotto podstawowa wygrana jest stała. Aby ją zdobyć, należy skreślić prawidłowo trzy liczby. Główna wygrana w standardowej grze może się zmienić, jeśli w poprzednim losowaniu nikt nie trafił sześciu liczb. W przypadku gry z plusem wszystkie wygrane są stałe.

 

Author: adapio.com.pl