Surgilift Plus. Kwas hialuronowy w walce z przemęczoną skórą

Kwas hialuronowy jest znanym i chętnie wykorzystywanym w kosmetologii materiałem. Dlaczego? Ponieważ jest naturalny i ma zbawienny wręcz wpływ na skórę. Poznaj działanie preparatu Surgilift Plus.

Surgilift Plus

Warto wiedzieć, że cząsteczki kwasu hialuronowego są naturalnym, fizjologicznym elementem ludzkich tkanek. Znajdują się przede wszystkim pod skórą. Kwas ten odpowiada za utrzymanie odpowiedniej wilgotności skóry. Odpowiedni poziom kwasu hialuronowego zmniejsza się wraz z upływem czasu. Cząsteczki są po prostu wchłaniane i ich zawartość w tkance podskórnej się zmniejsza. W ten sposób powstają zmarszczki, które są oznaką starzenia się organizmu. Dlatego ważne jest, by kwas hialuronowy był dostarczany do organizmu. Kwas hialuronowy, który został zastosowany w Surgilift Plus jest pozyskiwany w wyniku biosyntezy. Nie ma więc pochodzenia zwierzęcego. Jest to preparat ekologiczny z tak zwanego niestabilizowanego kwasu hialuronowego. Jego stężenie wynosi 13, 5 mg/g. Preparat został stworzony dla techniki wygładzania skóry bez ingerencji skalpela – mesolift. Stosuje się go na twarz, szyję, dekolt, dłonie.

Zabieg skutecznie nawilża skórę, wygładza drobne zmarszczki, jak również i zwiększa elastyczność skóry oraz pomaga skutecznie chronić ją przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Polecany jest skórze palaczy papierosów, dla przemęczonej skóry, po zabiegach dermabrazji, peelingach, po nadmiernej ekspozycji na słońce, mróz. Skuteczny jest po porodzie. Profilaktycznie może go stosować każda osoba, która marzy o odpowiednim nawilżeniu skóry.

 

Author: adapio.com.pl