Jak schudnąć szybko 10 kg? Sposoby na szybkie schudnięcie – Jak szybko można schudnąć?

Zastanawiasz się jak schudnąć szybko 10 kg? Może to być o wiele łatwiejsze niż myślisz. Warto przy tym zwrócić uwagę na dietę i ćwiczenia, bo właśnie połączenie tych dwóch to klucz do sukcesu i idealnej sylwetki.

Jak schudnąć szybko 10 kg?

Żeby szybko schudnąć 5, 10 czy nawet 15kg, należy przejść na dietę z ujemnym bilansem kalorycznym. Najlepiej taką, która opiera się na warzywach i owocach. Unikaj węglowodanów prostych, takich jak białe pieczywo i słodycze. Najlepiej w ogóle zrezygnować z cukru i jego zamienników. Jeżeli bardzo zależy Ci na czasie, możesz przejść na dietę warzywno-owocową, jednak nie jedz zbyt dużej ilości owoców, bo są pełne cukru, najlepiej ogranicz je do jednej lub dwóch porcji dziennie.

Jak szybko można schudnąć?

Jeżeli chcesz schudnąć w szybkim czasie, to najbardziej polecane jest chudnięcie około 1kg na tydzień. W taki sposób możesz uniknąć efektu jojo i cieszyć się piękną sylwetką przez kolejne lata. Odpowiedź na pytanie, jak szybko można schudnąć, zależy więc tylko od tego, czy chcesz schudnąć szybko, czy trwale. Detoksy w stylu diety opartej na sokach mogą pomóc ci oczyścić organizm z toksyn, ale po zakończeniu takiej diety, część zgubionych kilogramów prawdopodobnie wróci.

 

Author: adapio.com.pl